Psalmy 2020, zaczynamy!

Karol Kowal i Tomasz Raff podczas pierwszej próby w kościele oo. Dominikanów na Służewie. fot. Katarzyna Brochocka

Już za 3 tygodnie odbędzie się pierwsze światowe wykonanie „Psalmów na głos basowy i kontrabas” Katarzyny Brochockiej, które wykona duet zaprzyjaźnionych muzyków: Karol Kowal – kontrabas i Tomasz Raff – bas.

Trwają intensywne próby i przygotowania do premierowych nagrań oraz prawykonania. W zeszłą środę artyści przeprowadzili „wizję lokalną” oprowadzani przez bardzo gościnnego i życzliwego brata Mariusza. Nastąpiło też przyjacielskie powitanie i zapoznanie z Ojcem Jakubem, Przeorem Klasztoru pw. św. Józefa.

Owiany przez Dominikańskiego Ducha służewskiego kościoła, basowo-kontrabasowy duet odbył też pierwszą próbę w miejscu docelowym.

Serdecznie zapraszamy na to niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się w ostatnią sobotę sierpnia, 29.08.2020 o godz. 20:30 w kościele oo. Dominikanów na warszawskim Służewie przy ul. Dominikańskiej 2.

Przypominamy, że projekt dofinansowany został ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura – Interwencje 2020”.

A wkład własny Fundacji w części pokrywa

Związek Artystów Wykonawców STOART

Można nadal wesprzeć Fundację w zbiórce wkładu własnego na oba projekty premierowe promujące twórczość Katarzyny Brochockiej, do czego serdecznie zachęcamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *