Psalmy 2020, zaczynamy!

Karol Kowal i Tomasz Raff podczas pierwszej próby w kościele oo. Dominikanów na Służewie. fot. Katarzyna Brochocka

Już za 3 tygodnie odbędzie się pierwsze światowe wykonanie “Psalmów na głos basowy i kontrabas” Katarzyny Brochockiej, które wykona duet zaprzyjaźnionych muzyków: Karol Kowal – kontrabas i Tomasz Raff – bas.

Trwają intensywne próby i przygotowania do premierowych nagrań oraz prawykonania. W zeszłą środę artyści przeprowadzili “wizję lokalną” oprowadzani przez bardzo gościnnego i życzliwego brata Mariusza. Nastąpiło też przyjacielskie powitanie i zapoznanie z Ojcem Jakubem, Przeorem Klasztoru pw. św. Józefa.

Owiany przez Dominikańskiego Ducha służewskiego kościoła, basowo-kontrabasowy duet odbył też pierwszą próbę w miejscu docelowym.

Serdecznie zapraszamy na to niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się w ostatnią sobotę sierpnia, 29.08.2020 o godz. 20:30 w kościele oo. Dominikanów na warszawskim Służewie przy ul. Dominikańskiej 2.

Przypominamy, że projekt dofinansowany został ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu “Kultura – Interwencje 2020”.

A wkład własny Fundacji w części pokrywa

Związek Artystów Wykonawców STOART

Można nadal wesprzeć Fundację w zbiórce wkładu własnego na oba projekty premierowe promujące twórczość Katarzyny Brochockiej, do czego serdecznie zachęcamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *