Projekty

Carmina Dolorosa – kameralny koncert wielkopostny z kompozycjami Katarzyny Brochockiej. Współfinansowany ze środków ZAW STOART oraz dzięki Darczyńcom Fundacji.


neue_Heimat: anderswo – muzyczna opowieść migracyjna o poszukiwaniu domu, prowokująca namysł nad zjawiskiem migracji, realizowana w partnerstwie ze stowarzyszeniem „ensemble artists e.V.” z Hanoweru. Projekt dofinansowany został w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022, w ramach programu dotacyjnego Instytutu Adama Mickiewicza „Kulturalne pomosty”

Psalmy 2020 – to dofinansowany przez Narodowe Centrum Kultury oraz ZAW Stoart projekt artystyczny, którego rezultatem jest prawykonanie „Psalmów na głos basowy i kontrabas” autorstwa Katarzyny Brochockiej oraz audiowizualne nagrania dokonane w przestrzeniach kościoła pw. św. Dominika oo. Dominikanów na warszawskim Służewie.


Do nieba – to dofinansowany przez Narodowe Centrum Kultury projekt artystyczny, którego rezultatem jest prawykonanie opery Katarzyny Brochockiej pt. „Do nieba” w formie wydarzenia online na żywo oraz udostępnienia i upowszechnienia nagrania audiowizualnego całości prawykonania.

Projekt Mesjasz – czyli wskrzeszamy muzykę sakralną w warszawskich świątyniach w ważnych okresach roku liturgicznego (opis)

Mesjasz2014

#Pasja2015 

Mesjasz2015

#Pasja2016

#Mesjasz2016

#Pasja17

o.to.ja – Kawa i Bach

Mesjasz ’17

#Pasja18

Mesjasz 2018